Elérhetőségek

Gércei Római Katolikus Plébánia

Cím: 9672 Gérce,
Kossuth Lajos utca 235

 

Ügyintézés elött telefonos egyeztetés szükséges!
Cím: 9672 Gérce, Kossuth Lajos utca 235.
Telefon: +36/95/476-120
E-mail: gerceiplebania@gmail.com

Nyitvatartás


Sámuel Hétvége a Győri Szemináriumban

2023.05.24.

Kedves testvérek!

A Győri Brenner János Hittudományi Főiskola nyári táborra, úgy nevezett, "Sámuel-hétvégére" várja  a papi hivatás iránt érdeklődő, vagy éppen arra készülő, illetve a kereső 14-25 év közötti fiatalokat.

A "Sámuel-hétvége" 2023. augusztus 4-6. között kerül megrendezésre a Győri Szemináriumban. 

Jelentkezés az alábbi linken lehetséges: https://forms.gle/weRen8U3d4rwZiob6

 

 


Vissza az előző oldalra!
Weboldalunk sütiket (cookie) használ működése folyamán annak érdekében, hogy a legjobb felhasználói élményt nyújthassa Önnek, valamint a látogatottság mérése céljából. A sütik használatát bármikor letilthatja! Erről bővebb információkat olvashat itt: Adatkezelési tájékoztatónk
Gércei Római Katolikus Plébánia - Magyar